Charakter: zvláštní linka
V provozu: 9. až 31.12. 2014
Vozy: autobusy standardní, kloubové
Konečné: 2 (Horní náměstí, Masarykovo náměstí)
Doba jízdy: 11 minut
Potkává na trase linky: 14, 16, 17, 19, 20, 22, 42
Dopravce: DP Simtov
Bodů za projetí linky: 21 bodů
Nízkopodlažní spoje: ano
Zastávky:
Horní náměstí - Štaudingerova - Městský park - Náměstí Osvobození - Marie Sklodowské - Spolková - Jana Bechera - Velké náměstí - Křižíkovy sady - Masarykovo náměstí
Historie:
Adventní linka začala jezdit 9.12.2014 a konec jejího provozu se počítá k 31.12.2014.
Spojuje 3 náměstí s vánočními trhy, a to Horní náměstí, Náměstí Osvobození a Masarykovo náměstí.