Omezení provozu
Stavební práce u zast. Hlavní nádraží, dbejte zvýšené opatrnosti. Linka 10 vedena odklonem přes Fibichovu a Větrnou. | Výluka na lince 1, v úseku Koprasy - Muzeum zavedena NAD X1.
Hlavní vlakové nádraží
10, 18, 20, 22, 61, 99
U Viaduktu
10, 18, 20
Pražská
42, 61
Fibichova
42, 61
Jezerka /Z/
61
Jánův most /Z/
61
Na výsluní
19, 61
Burešova /Z*/
Větrná
U Pošty
10, 19
Rolky
10, 19

 

Trolejbusová linka 13

Charakter: městská linka

V provozu: celotýdně

Vozy: standardní (26Tr)

Konečné: 2 (Hlavní vlakové nádraží, Rolky)

Doba jízdy: 10 minut

Potkává na trase linky: 10, 18, 19, 20, 21, 22, 42, 61, 99

Dopravce: DP Simtov

Bodů za projetí linky: 22 bodů

Nízkopodlažní spoje: ano

Zastávky:

Hlavní vlakové nádraží (S) - U Viaduktu - Pražská - Fibichova - Jezerka /Z/ - Jánův most /Z/ - Na Výsluní - Burešova /Z*/ - Větrná - U Pošty - Rolky

Historie:

Trolejbusová linka 13 vznikla 22. 8. 2013 jako první trolejbusová linka v trase Hlavní vlakové nádraží - Pražská - Fibichova - Na Výsluní - Rolky. Od 6. 12. 2013 se objevují na lince zastávky na znamení Jezerka a Jánův most. Od té doby se její trasa nezměnila.

Navrhněte jednotný nátěr pro autobusy a trolejbusy DP Simtov

V souvislosti s pořizováním nových vozů MHD vyhlašuje Dopravní podnik Simtov o soutěž nejlepší návrh jednotného nátěru pro autobusy a trolejbusy DP Simtov.

Podmínky:

  • Grafický návrh musí být zpracován na šabloně vozu Solaris Urbino 12 (šablona je dostupná v pravém sloupci této stránky).
  • Grafický návrh se nesmí shodovat nebo se podobat žádným existujícím nátěrům dopravců v Evropě.
  • Grafický návrh musí obsahovat na obou bocích vozidla logo DP Simtov v nezkrácené variantě se zachováním poměru stran loga na dostatečně kontrastním podkladu a na předním a zadním čele vozidla logo DP Simtov v nezkrácené nebo zkrácené variantě se zachováním poměru stran loga na dostatečně kontrastním podkladu (loga jsou dostupná v pravém sloupci této stránky).
  • Grafický návrh nátěru nesmí zasahovat do oken a dveří vozidla.

Každý soutěžící může zaslat nejvýše 2 návrhy za předpokladu, že budou rozděleny do 2 samostatných přihlašovacích e-mailů. Ze soutěže budou vyřazeny e-maily obsahující více než jeden návrh, návrhy nesplňující výše uvedené Podmínky, návrhy bez uvedení autora (loginu) a návrhy doručené po uzávěrce 1. kola soutěže. V případě, že budou do soutěže zaslány dva nebo více stejných návrhů splňujících výše uvedené Podmínky, bude do soutěže zařazen ten, který byl zaslán jako první v pořadí.

Soutěžní návrhy zasílejte nejpozději do soboty 31.1.2015 na e-mail

soutez@dpsimtov.eu

Kontakt

Dopravní podnik Simtov

Vozovna Koprasy

D
 
CNG
 
MYČKA

© 2013 - 2018 Dopravní podnik Simtov. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode