Trolejbusová linka 17
Charakter: městská linka
V provozu: celotýdně
Konečné: 2 (Hlavní nádraží, Poliklinika)
Doba jízdy: 9/10 minut
Potkává na trase linky: 10, 13, 14, 16, 20, 22, 28, 29, 42, 99
Dopravce: DP Simtov
Nízkopodlažní spoje: ano
Body za linku: 9 bodů
Zastávky:
Hlavní vlakové nádraží - U Viaduktu - Obchodní - Náměstí Osvobození - Marie Sklodowské (směr Poliklinika) - Spolková (směr Poliklinika) / Tyršova (směr Hlavní nádr.) - Jana Bechera - Rosenauerova - Poliklinika
(v plánu prodloužení linky na Rychtářku)
Historie:
Trolejbusová linka 17 vznikla 9.7.2014 v trase Hlavní vlakové nádraží - Obchodní - Jana Bechera - Poliklinika.
Během rekonstrukce Obchodní ulice byla linka v provozu pouze v úseku Obchodní-Poliklinika.