Otázky a odpovědi

 • Co je SIMT MHD?

  SIMT MHD je simulátor MHD, ve kterém se můžete setkat s autobusy, trolejbusy a tramvajemi. Bližší informace naleznete na našem portálu, či na oficiálních stránkách hry.

 • Mohu se stát řidičem? Jak?

  Naším řidičem se můžete stát po registraci a stažení hry.

 • Co mám dělat s palubním počítačem? Jak se dostat do vozovny?

  V palubním počítači se pohybujete klávesou Bacspace - touto klávesou posunujete šipku "=>", kterou si volíte danou linku. Až se šipka => dostane na linku a směr, kterým chcete jet, zmáčkněte ENTER.

  Například: chci jet linku 14 v trase Radeckého náměstí - Koupaliště. Odkaz na obrázek.

  Do vozovny se můžete dostat pomocí brány u zastávky Dopravní podnik (od konečné Evropská rovně a doleva. Poté uvidíte světelnou křižovatku a na té doleva. Pokud jedete od Nákupní zóny, pokračujte stále rovně. Dojeďte co nejblíže k závoře a zmáčkněte Backspace a dojeďte jím na Otevřít objekt. Zmáčněte ENTER, počkejte, než se závora otevře (úplně) a poté můžete vjet do areálu vozovny. Odkaz na obrázek.

  Vozovna a objekty v jejím areálu jsou určeny pouze zlaté verzi, proto ve free verzi není tato volba dostupná.

 • Proč nemám ve hře tramvaje a trolejbusy a mám jen 2 linky a 3 autobusy?

  Protože máš free verzi. Pro více linek, tramvaje a trolejbusy si musíš zaplatit zlatou verzi. Ceník: zde

 • Kdy bude linka ...?/Kdy bude vůz ...?

  Všechny plánované vozy jsou uvedené ve výpise nových vozů. Pokud chcete, aby byl ve hře vůz z vašeho města, nafoťte ho dle návodu a fotografie zašlete modelářům Fanddovi (jen Karosy, Irisbusy a Iveca), nebo ">Weartsovi.

 • Nefunguje mi hra./Hra mi padá. Co mám dělat?

  Ujistěte se, že máte nainstalováno všechno ze složky Ke stažení na oficiálních stránkách SIMT. Dále se ujistěte, že neinstalujete z komprimované složky (RAR). Pokud vám hra i přesto nejde, projděte forum, zda-li se tam neřešil podobný problém, jako je ten váš. Pokud se váš problém neřešil, tak založte nové vlákno a co nejpodrobněji popište váš problém.

Kontakt

Dopravní podnik Simtov

© 2013 - 2018 Dopravní podnik Simtov. Všechna práva vyhrazena.