Otázky a odpovědi

 • Co je SIMT MHD?

  SIMT MHD je simulátor MHD, ve kterém se můžete setkat s autobusy, trolejbusy a tramvajemi. Bližší informace naleznete na našem portálu, či na oficiálních stránkách hry.

 • Mohu se stát řidičem? Jak?

  Naším řidičem se můžete stát po registraci a stažení hry.

 • Co mám dělat s palubním počítačem? Jak se dostat do vozovny?

  V palubním počítači se pohybujete klávesou Bacspace - touto klávesou posunujete šipku "=>", kterou si volíte danou linku. Až se šipka => dostane na linku a směr, kterým chcete jet, zmáčkněte ENTER.

  Například: chci jet linku 14 v trase Radeckého náměstí - Koupaliště. Odkaz na obrázek.

  Do vozovny se můžete dostat pomocí brány u zastávky Dopravní podnik (od konečné Evropská rovně a doleva. Poté uvidíte světelnou křižovatku a na té doleva. Pokud jedete od Nákupní zóny, pokračujte stále rovně. Dojeďte co nejblíže k závoře a zmáčkněte Backspace a dojeďte jím na Otevřít objekt. Zmáčněte ENTER, počkejte, než se závora otevře (úplně) a poté můžete vjet do areálu vozovny. Odkaz na obrázek.

  Vozovna a objekty v jejím areálu jsou určeny pouze zlaté verzi, proto ve free verzi není tato volba dostupná.

 • Proč nemám ve hře tramvaje a trolejbusy a mám jen 2 linky a 3 autobusy?

  Protože máš free verzi. Pro více linek, tramvaje a trolejbusy si musíš zaplatit zlatou verzi. Ceník: zde

 • Kdy bude linka ...?/Kdy bude vůz ...?

  Všechny plánované vozy jsou uvedené ve výpise nových vozů. Pokud chcete, aby byl ve hře vůz z vašeho města, nafoťte ho dle návodu a fotografie zašlete modelářům Fanddovi (jen Karosy, Irisbusy a Iveca), nebo ">Weartsovi.

 • Nefunguje mi hra./Hra mi padá. Co mám dělat?

  Ujistěte se, že máte nainstalováno všechno ze složky Ke stažení na oficiálních stránkách SIMT. Dále se ujistěte, že neinstalujete z komprimované složky (RAR). Pokud vám hra i přesto nejde, projděte forum, zda-li se tam neřešil podobný problém, jako je ten váš. Pokud se váš problém neřešil, tak založte nové vlákno a co nejpodrobněji popište váš problém.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Podívejte se na oficiální FAQ autorů, ovládání, nebo do vzkazníku, kam nám můžete veřejně napsat, nebo na náš mail

Kontakt

Dopravní podnik Simtov

Vozovna Koprasy

D
 
CNG
 
MYČKA

© 2013 - 2021 Dopravní podnik Simtov. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode